Debiut nowych trenerek
poniedziałek, 26 maja 2008 07:32

Debiut nowych trenerek - fotoPomyślnie wypadł debiut uczestniczek naszych szkoleń w roli trenerek. Członkinie stowarzyszeń, które w marcu i kwietniu przeszły szkolenie trenerskie, same poprowadziły ostatnie szkolenie (9–11 i 16–18 maja) dla kolejnych uczestników projektu.

Debiut nowych trenerek - fotoKorzecznik nie zasypiał gruszek w popiele: już podczas szkolenia rozpoczął promocję swego "produktu eksportowego" – wyrobów z masy solnej, które natychmiast znalazły nabywców.

Szkolenia były też okazją do wymiany uwag i materiałów z Marzanną Doering, redagującą stronę programu „Mała Szkoła na Turystycznym Szlaku”. Dzięki temu nasza strona wzbogaciła się i wypiękniała.

Debiut nowych trenerek - fotoPołożenie biura FIO w centrum Warszawy, mimo wad (hałas za oknem), ma też zalety, które w pełni wykorzystali uczestnicy.

W krótkich chwilach przerw i w piękne majowe wieczory poznawali stolicę i brali udział w jej życiu kulturalnym: spacerowali po Trakcie Królewskim i nad Wisłą, odwiedzili Bibliotekę UW i odwiedzili Międzynarodowe Targi Książki. Ostatnie godziny przed wyjazdem spędzili bardzo aktywnie – w Warszawie, tak jak w wielu miastach na całym świecie, trwała Noc Muzeów.

Debiut nowych trenerek - foto

Trwający niespełna trzy miesiące program zakończył się. Wierzymy jednak, że to dopiero początek turystycznej aktywności 17 stowarzyszeń, które wzięły w nim udział.

 

» Powrót na stronę Aktualności
» Galeria zdjęć