Aktualności


Napisali o nas

Małych szkół prowadzonych przez stowarzyszenia jest w Polsce kilkaset, natomiast małych wiejskich szkół zagrożonych likwidacją jest ponad 5 tysięcy. W całej Polsce może powstać duża sieć turystyczna w oparciu o te placówki – o projekcie "Mała Szkoła na Turystycznym Szlaku" czytamy w serwisie Wrocław24.net.

Więcej…
 
Zakończenie projektu

1 lipca 2008 r. zakończyliśmy prace nad stroną projektu "Mała Szkoła na Turystycznym Szlaku". Ich efektem jest m.in. 17 podstron organizacji – uczestników projektu.

Więcej…
 
Debiut nowych trenerek

Pomyślnie wypadł debiut uczestniczek projektu w roli trenerek. Członkinie stowarzyszeń, które wcześniej przeszły szkolenie trenerskie, same poprowadziły ostatnie szkolenie dla kolejnych uczestników.

Więcej…
 
Drugie szkolenie trenerów

Kolejne szkolenie pierwszej grupy trenerów-praktykantów, uczestniczących w programie „Mała Szkoła na Turystycznym Szlaku”, odbyło się 25–27 kwietnia 2008 r.

Więcej…
 
Pierwsze szkolenie trenerów

28–30 marca i 4–6 kwietnia 2008 r. odbyła się pierwsza część szkolenia trenerek praktykantek. W grupie jest 11 pań – liderek w swoich środowiskach: nauczycielek, sołtysek, prezesek stowarzyszeń.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2